سلام به همه

شرکت تسلا لیفت  در راستای برنامه های راهبردی خویش، ضمن توسعه فیزیکی سازمان، همواره نگاه ویژه به فرایندهای تضمین کیفیت و تعالی سازمانی داشته است. استقرار نزدیک به دو دهه نظام کیفیتISO 9001 ، ایجاد واحدهای تضمین کیفیت، منابع انسانی، آموزش، طراحی مهندسـی، تحقیق و توسعه، برنامه ریزی تولید، مدیریت پروژه و مهندسی صنایع، کنترل کیفیت مجهز به آزمایشگاه های پیشرفته، واحد مستقل تبلیغات و مطالعات بازار و مهندسی فرآیندها و  همچنین استقرار نظام مدیریت ارتباط با مشتری ( CRM ) و عضویت در گروه تحقیق و توسـعه (R&D) کشور همگی گواهی بر این ادعا است.
شرکت تسلا لیفت در خلق محصولات خود با انجام فرآیند تحقیق و توسعه طرح مفهومی و اولیه را طراحی می کند.  سپس با انجام محاسبات پایداری از تعادل دستگاه اطمینان حاصل کرده و جهت اطمینان از استحکام سازه از نرم افزارهای المان محدود مانند Ansys  استفاده می کند. سپس مدل سازی با جزییات کامل انجام شده و پس از نمونه سازی و انجام تست های سختگیرانه نسبت به رفع عیوب احتمالی و انجام بهینه سازی های لازم اقدام شده و محصول وارد فاز تولید انبوه می شود. موضوع حائز اهمیت این است که در تمامی مراحل ذکر شده کلیه الزامات استاندارد های ساخت آن محصول در حوزه ملی و بین المللی و همچنین سایر الزامات و استانداردهای عمومی مهندسی مد نظر قرار می گیرند که در نهایت باعث کارآیی مناسب و ایمن دستگاه می شود.
در تولید محصولات تسلا لیفت همواره از بهترین قطعات با سطح مطلوب کیفی استفاده می شود و این شرکت همواره معتقد بوده برای بقای خود در بازار و تداوم و استمرار خدمت رسانی به مشتریان ، هرگز نباید کیفیت را فدای قیمت نماید و در مواردی که کیفیت مطلوب توسط تولیدات ساخت داخل حصول شود از این مواد و قطعات استقبال می شود و در پاره ای موارد به دلیل عدم دریافت کیفیت مناسب از داخل، به واردات از کشورهای تراز اول صنعتی جهان اقدام می شود. تکنولوژی بکار رفته در تولید قطعات محصولات نیز به گونه ای بوده که کیفیت مناسب، یکدست و مستمر در طول زمان حفظ شود. استفاده از ماشین آلات و تجهیزات سی ان سی در تولید قطعات و همچنین استفاده از جیگ و فیکسچرهای تخصصی، دقیق و کارآمد در جوشکاری و مونتاژ قطعات در کنار فرآیندهای تحت کنترل، متضمن این دستاورد مهم بوده است.
از دیگر ارکان رضایت مندی مشتری خدمات پس از فروش است. شرکت بالان صنعت با اتکا به زنجیره فروش و خدمات پس از فروش گسترده و تیم های عیب یابی و تعمیرات آموزش دیده و مجرب و مجهز به قطعات یدکی در تمام کشور توانسته با ارایه گارانتی واقعی و بی قید و شرط و خدمات بموقع و مناسب این اطمینان را در مشتریان ایجاد کند که همواره در کنارشان هستیم.
این شـرکت تاکنون توانسـته است ده ها هزار محصول خود را به هزاران مشتری در سطح کشور ارایه دهد و علاوه بر آن محصـولات خود را به چنـدین کشـور خارجی صـادر نماید و روز به روز بر تعداد آن بیفزاید.
کیفیت مطلوب، ایمنی بالا، سـرعت عمل در کاربری، ظرافت و زیبایی از ویـژگیهای محصـولات شرکت تسلا لیفت می باشد.

 

تاریخچه ما

ما سابقه طولانی مدت داریم

سفر ما آغاز شده

ساخت و ساز کارگاه

حمل و نقل

اولین ساخت و ساز

خدمات

تیم ما

اعضای با تجربه و ماهر

درباره ما

درباره ما

درباره ما